3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2020 rok3Harmonogram pracy aptek w 2020 roku
Strona główna Aktualności
  • Znaleziono 3095 wiadomości.

• Ostatnia
  • Uroczystości odwołane 21

Uroczystości odwołane

Aktualności

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Rdzawce informuje, że po licznych konsultacjach, w tym z Powiatową Stacją Sanitarno - Epidemiologiczną w Nowym Targu, z uwagi na obecną sytuację spowodowaną pandemią COVID 19, zaplanowane w dniu 4 października uroczyste obchody 26. rocznicy uratowania kościółka św. Krzyża na Piątkowej Górze od całkowitego spalenia zostały odwołane.

• „Strategia elektromobilności dla Gminy Rabka-Zd 21
    2020

„Strategia elektromobilności dla Gminy Rabka-Zdrój na lata 2020-2035” - zaproszenie na spotkanie online

Aktualności

W odpowiedzi na wzrost w ostatnich latach poziomu zanieczyszczenia środowiska oraz w związku z wprowadzeniem regulacji prawnych na poziomie unijnym i krajowym, Gmina Rabka-Zdrój przystąpiła do stworzenia „Strategii elektromobilności dla Gminy Rabka-Zdrój na lata 2020-2035”. Aby podjęta inicjatywa była skuteczna, do stworzenia tego dokumentu niezbędna jest opinia mieszkańców naszej Gminy.

• Holi Święto Kolorów 21

Holi Święto Kolorów

Aktualności

Młodzieżowa Rada Miejska w Rabce-Zdroju zaprasza w sobotę 26 września 2020 r. w godz. 14.00-18.00 na Plac pod Grzybkiem na Holi Święto Kolorów. Eksplozji kolorów towarzyszyć będzie wiele wspaniałych atrakcji : konkursy z nagrodami, kolorowa wata cukrowa, strefa foodtruck, kolorowe okulary, muzyka na żywo i wiele innych!

• Koncert zespołu Szklane Oczy 21

Koncert zespołu Szklane Oczy

Aktualności

Koncert odbędzie się 26 września w Chabówce w klubie Azyl. Godzina 20.00, wstęp wolny. Szklane Oczy to Ania, Ola i Aga – wokal z gitarą, bas i perkusja. Grają rocka inspirowanego polskim punkiem i poezją romantyczną. Spotkały się w 2016 w podziemiach gimnazjum, do którego chodziła wtedy Ola. Od tego czasu zagrały ponad 100 koncertów – między innymi podczas festiwali Ars Cameralis