3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2019 rok
02 sie 2019
kategoria:

ANKIETA – CZYSTE UZDROWISKO

W ramach współpracy Gminy Rabka-Zdrój z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii, Pełnomocnikiem Prezesa Rady Ministrów ds. Programu „Czyste Powietrze” oraz Politechniką Krakowską, istnieje możliwość pozyskania przez Samorząd znacznych środków finansowych na dotacje dla mieszkańców naszej Gminy w zakresie docieplenia budynków, wymiany systemu ogrzewania oraz odnawialnych źródeł energii (fotowoltaika, pompy ciepła, kolektory słoneczne). Jednym z kroków w staraniach o finansowanie jest pełna INWENTARYZACJA źródeł ciepła, aby właściwie zaplanować akcję całkowitej wymiany źródeł powodujących smog.

W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o wypełnienie ankiety inwentaryzacyjnej.

W miarę możliwości prosimy o wypełnianie ankiety on-line, która znajduje się na stronie www.rabka.pl. W przypadku ankiety papierowej, należy ją złożyć do dnia 12.08.2019 r. w Urzędzie Miejskim, 34-700 Rabka-Zdrój, ul. Parkowa 2 w Sekretariacie. Sprawę prowadzi Ekodoradca, tel. 18 26 80 472.

WYPEŁNIJ ANKIETĘ - wersja on-line

WYPEŁNIJ ANKIETĘwersja papierowa - POBIERZ

W dalszych etapach eksperci z którymi współpracuje Gmina będą wykonywać szczegółowe analizy, aby dopasować najbardziej optymalne i ekonomiczne rozwiązania dla Państwa domu/mieszkania. Liczymy na Państwa pomoc i zaangażowanie w osiągnięciu wspólnego celu, jakim jest czyste powietrze w naszym uzdrowisku.

Dziękujemy za pomoc!

Redagował: Piotr Kuczaj
kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz