3Burmistrz Rabki-Zdroju serdecznie zaprasza na uroczyste odsłonięcie Ławeczki Antoniny Zachary-Wnękowej, które odbędzie się 26 czerwca 2018 roku, o godz. 14:00 w Parku Zdrojowym, obok kortów tenisowych.
Strona główna Aktualności
18 mar 2018
kategoria:

Droga Krzyżowa ulicami miasta

W piątek 23 marca ulicami Rabki-Zdroju przejdzie Droga Krzyżowa. To już kolejny rok, gdy parafie pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus i pw. św. Marii Magdaleny organizują wspólnie nabożeństwo wielkopostne o charakterze adoracyjnym, które polega na odtworzeniu ostatniej drogi Jezusa Chrystusa na Golgotę i śmierć na krzyżu. Nabożeństwo rozpocznie się o godz. 18.00 w dolnej parafii, skąd przejdzie ulicami Orkana i Parkową do kościoła św. Teresy. Organizatorzy proszą wiernych o zabranie świec. Po zakończeniu Drogi Krzyżowej będzie możliwość przyjęcia Komunii Świętej.

Redagował: Piotr Kuczaj