2Na terenie Gminy Rabka-Zdrój powołano pogotowie przeciwpowodziowe! Straż Miejska prowadzi całodobowy dyżur telefoniczny. Potrzebę pomocy i konieczność interwencji w związku z zagrożeniem wodą można zgłaszać pod numerem telefonu 18 26 79 2633Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2019 rok3Wniosek do sporządzanego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - pobierz2OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 91 - Intensywne opady deszczu z burzami!
Strona główna Aktualności
14 mar 2019
kategoria:

Kwalifikacja wojskowa 2019

Ruszyła doroczna kwalifikacja wojskowa na terenie powiatu nowotarskiego. Celem kwalifikacji wojskowej jest ustalenie zdolności do czynnej służby wojskowej osób podlegających temu obowiązkowi oraz osób zgłaszających się w trybie ochotniczym do pełnienia służby wojskowej, które ukończyły 18 rok życia.

Mieszkańców miasta i gminy Rabka-Zdrój zapraszamy  do stawienia się na komisji w okresie 19 – 21 marca 2019 r. Siedziba komisji mieścić się będzie w Podhalańskim Szpitalu Specjalistycznym w Nowym Targu,  ul. Szpitalna 14 (nad Urzędem Pracy).

Przypominamy, że Powiatowa Komisja Lekarska dla powiatu nowotarskiego będzie pracowała do dnia 10.04.2019 r.

Szczegółowe informacje dostępne są po adresem: https://wkunowytarg.wp.mil.pl/pl/articleswybrane-4/2019-01-18f-kwalifikacja-wojskowa-2019/

Wykaz terminów prac powiatowej komisji lekarskiej.

Redagował: Piotr Kuczaj