2Na terenie Gminy Rabka-Zdrój powołano pogotowie przeciwpowodziowe! Straż Miejska prowadzi całodobowy dyżur telefoniczny. Potrzebę pomocy i konieczność interwencji w związku z zagrożeniem wodą można zgłaszać pod numerem telefonu 18 26 79 2633Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2019 rok3Wniosek do sporządzanego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - pobierz2OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 91 - Intensywne opady deszczu z burzami!
Strona główna Aktualności
13 mar 2019
kategoria:

LXXXIX numer "Wiadomości Rabczańskich"!

Oczekując nadejścia wiosny, pragniemy rozgrzać naszych drogich Czytelników czerwoną barwą okładki najnowszego numeru naszej gazety oraz - co ważniejsze -  interesującymi treściami, jakie dla Was przygotowaliśmy. Skrót poruszanych tematów oraz ich ilustracje fotograficzne znajdą Państwo na stronie internetowej "WR": http://www.wr.rabka-net.pl/

Gazeta jest dostępna w sprzedaży od 13 marca w stałych punktach.

Serdecznie zapraszamy do lektury.

Redagował: Piotr Kuczaj