2Nowe stawki opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi obowiązujące od 1 kwietnia 2020r. 3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2020 rok3Harmonogram pracy aptek w 2020 roku2OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 111- Intensywne opady deszczu!
Strona główna Aktualności
03 kwi 2020
kategoria:

Pomoc od PKPS dotrze na miejsce

Rabczański Polski Komitet Pomocy Społecznej, to stowarzyszenie, które na terenie Rabki-Zdroju i ościennych gmin działa już od ponad 60 lat. Jednak w związku z trwającą pandemią i koniecznością ograniczenia osobistych kontaktów, jego działacze są zmuszeni do zmiany trybu wydawania produktów żywnościowych – informuje szefowa PKPS Urszula Chrustek. Obecnie odbywać się to będzie w taki sposób, że produkty żywnościowe będą przygotowane dla poszczególnych sześciu gmin, których mieszkańcy pozostają pod opieką stowarzyszenia, a ich odbiorem i dystrybucją wśród potrzebujących zajmować się będą żołnierze, policjanci i strażacy OSP.

Redagował: Piotr Kuczaj