2Na terenie Gminy Rabka-Zdrój powołano pogotowie przeciwpowodziowe! Straż Miejska prowadzi całodobowy dyżur telefoniczny. Potrzebę pomocy i konieczność interwencji w związku z zagrożeniem wodą można zgłaszać pod numerem telefonu 18 26 79 2633Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2019 rok3Wniosek do sporządzanego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - pobierz2OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 91 - Intensywne opady deszczu z burzami!
Strona główna Aktualności
16 maj 2019
kategoria:

Prezentacja urządzeń grzewczych na podczerwień

Gmina Rabka-Zdrój wraz z Zakładem Gospodarki Mieszkaniowej oraz Firma EkoEnergia mają zaszczyt zaprosić mieszkańców na prezentację ekologicznych i energooszczędnych urządzeń grzewczych na podczerwień.

Prezentacja odbędzie się w dniu 18 maja 2019 r. od godz. 10.30 do 11.30 w Budynku Przedszkola Nr 1 w Rabce-Zdroju ul. Orkana 18i.

Na spotkaniu przedstawimy Państwu nowoczesny ekologiczny system ogrzewania domów i mieszkań jakim jest ogrzewanie elektryczne w technologii podczerwieni.

Serdecznie zapraszamy.

Redagował: Piotr Kuczaj