2Na terenie Gminy Rabka-Zdrój powołano pogotowie przeciwpowodziowe! Straż Miejska prowadzi całodobowy dyżur telefoniczny. Potrzebę pomocy i konieczność interwencji w związku z zagrożeniem wodą można zgłaszać pod numerem telefonu 18 26 79 2633Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2019 rok3Wniosek do sporządzanego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - pobierz2OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 91 - Intensywne opady deszczu z burzami!
Strona główna Aktualności
15 maj 2019
kategoria:

Rozwój sieci gazowej w Chabówce

Burmistrz Rabki-Zdroju Leszek Świder zaprasza mieszkańców Sołectwa Chabówka na spotkanie poświęcone rozwojowi sieci gazowej w Chabówce. Przedstawiciele Narodowego Operatora - Polskiej Spółki Gazownictwa sp. z o.o. zaprezentują oraz omówią projektowaną sieć gazową. Spotkanie odbędzie się w remizie OSP, adres: 34-720 Chabówka 200 A, dnia 20.05.2019 r. o godzinie 17.30. Sprawę prowadzi Inspektor Ekodoradca Stanisław Kiersztyn, tel. 18 26 80 472.

Redagował: Piotr Kuczaj