2Na terenie Gminy Rabka-Zdrój powołano pogotowie przeciwpowodziowe! Straż Miejska prowadzi całodobowy dyżur telefoniczny. Potrzebę pomocy i konieczność interwencji w związku z zagrożeniem wodą można zgłaszać pod numerem telefonu 18 26 79 2633Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2019 rok3Wniosek do sporządzanego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - pobierz2OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 91 - Intensywne opady deszczu z burzami!
Strona główna Aktualności
07 mar 2019
kategoria:

Zawody Enduro MTB w Rabce-Zdroju

Największy cykl zawodów enduro w Polsce zawita do uzdrowiska. Rabka-Zdrój  będzie gospodarzem mega imprezy rowerowej, pierwszych w Polsce dwudniowych zawodów Enduro MTB Series, które w dniach 22-23 czerwca 2019 roku rozegrane zostaną na terenie miasta. W programie imprezy organizatorzy zorganizują również mini zawody dla dzieci oraz część rozrywkową. Impreza przygotowana wspólnie z Eskimoo Racing Teamem, zapewni nam długi weekend ścigania, niczym na Enduro World Series.  Już niebawem szczegółowe informacje dotyczące imprezy.

Redagował: Piotr Kuczaj