2Na terenie Gminy Rabka-Zdrój powołano pogotowie przeciwpowodziowe! Straż Miejska prowadzi całodobowy dyżur telefoniczny. Potrzebę pomocy i konieczność interwencji w związku z zagrożeniem wodą można zgłaszać pod numerem telefonu 18 26 79 2633Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2019 rok3Wniosek do sporządzanego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - pobierz2OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 91 - Intensywne opady deszczu z burzami!
Strona główna Aktualności
04 gru 2018
kategoria:

Zostaw kurtkę na drzewie

W dniach 5-8 grudnia na terenie Rabki-Zdroju odbędzie się społeczna akcja zawieszania ciepłej odzieży zimowej na drzewach. Odzież ta zostanie przekazana prze organizatorów akcji osobom potrzebującym, których nie stać na zakup ciepłej kurtki. Wskazane miejsca, w których można zostawiać odzież, to: przy PTTK ul. Piłsudskiego, os. Orkana oraz ścieżka pomiędzy os. Orkana, a os. Chopina.

Redagował: Piotr Kuczaj