Wydarzenia w dniu: 02 luty 2018

VIII Rabczańskie Kolędowanie

2018-02-02 do 2018-02-02

VIII Rabczańskie Kolędowanie

Burmistrz Rabki-Zdroju Ewa Przybyło, proboszcz parafii Św. Teresy ks. Dariusz Pacula i Miejski Ośrodek Kultury gorąco zapraszają wszystkich rabczan, turystów i kuracjuszy na VIII Rabczańskie Kolędowanie pt. „Hej kolęda, kolęda...”, które odbędzie się w piątek 2 lutego o godzinie 17.30 w kościele św. Teresy przy ul. Parkowej 9. Przed zgromadzoną publicznością wystąpią: Orkiestra Dęta OSP Rabka-Zdrój, Zespół wokalno-instrumentalny SP nr 3, Zespół Regionalny Majeranki, Chór Chochliki z zespołem smyczkowym Szkoły Muzycznej, Zespół Consonans SP nr 1, Zespół Triola, Zespoły Regionalne Robcusie i Robcanie, Rabczańska Grupa Kolędnicza, I Gromada Zuchowa Leśne Duszki, Zespół klasy IV SP nr 4, Zespół Regionalny Prymni SP w Ponicach, Chór Cantantes Angelicus i Chór Dziecięcy Rabki-Zdroju. Prowadzenie koncertu Dawid Biwo.

Serdecznie zapraszamy.