3Burmistrz Rabki-Zdroju serdecznie zaprasza na uroczyste odsłonięcie Ławeczki Antoniny Zachary-Wnękowej, które odbędzie się 26 czerwca 2018 roku, o godz. 14:00 w Parku Zdrojowym, obok kortów tenisowych.

Wydarzenia w dniu: 25 marzec 2018

60. Konkurs Palm Wielkanocnych

2018-03-25 do 2018-03-25

60. Konkurs Palm Wielkanocnych

Już dziś pragniemy zaprosić wszystkich chętnych do udziału w naszym 60. Konkursie Palm Wielkanocnych. Jak co roku w Niedzielę Palmową przy starym, drewnianym rabczańskim kościółku gdzie mieści się nasze Muzeum odbędą się obrady jury konkursowego, które wyłoni zwycięzców na najlepsze palmy w trzech kategoriach na palmę: Tradycyjną, Współczesną i Najpiękniejszą.

Zgłoszenia do udziału przyjmowane będą w dniu konkursu, czyli 25 marca 2018 r. od godziny 12:00. Prosimy o załączenie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego.

O godzinie 11:00 odbędzie się msza święta w nowym kościele pw. św. Marii Magdaleny, gdzie palmy zostaną poświęcone. Następnie w uroczystej procesji uczestnicy oraz goście przejdą do starego kościółka - Muzeum, gdzie odbędzie się Konkurs. Docenione będą prace wykonane z tradycyjnych materiałów, a także twórczość, dekoracyjność i ogólne wrażenia artystyczne.

Docenione będą prace wykonane z tradycyjnych materiałów, a także twórczość, dekoracyjność i ogólne wrażenia artystyczne. Artystyczną oprawę imprezy zapewni zespół regionalny „Robcusie".

szczegóły wydarzenia na stronie http://www.muzeum-orkana.pl/index.php

Prosimy o wcześniejsze wypełnienie formularza zgłoszeniowego, co usprawni rejestrację uczestników.

Regulamin Konkursu Palm Wielkanocnych 2018

Formularz zgłoszeniowy z regulaminem 2018