Wydarzenia w dniu: 15 czerwiec 2018

Koncert Galowy

Koncert Galowy

Państwowa Szkoła Muzyczna im. Fryderyka Chopina filia w Rabce-Zdroju zaprasza w piątek 15 czerwca o godzinie 16.00 do Teatru Lalek „Rabcio” na Koncert Galowy Uczniów i Absolwentów. Wstęp wolny.

Otwarta Frajdowa Gala Baletu i Tańca

Otwarta Frajdowa Gala Baletu i Tańca

Frajda - Szkółka Sportowo-Rekreacyjna i Miejski Ośrodek Kultury zapraszają na występy i pokazy choreografii 15 czerwca o godz. 18.00 do rabczańskiego amfiteatru przy ul. Chopina 17.

Wszystkich Państwa zainteresowanych zajęciami baletu i tańca zapraszamy na uroczystą Galę, która będzie pokazem choreografii baletowych i tanecznych naszych podopiecznych.

Gala przybliży Państwu i Waszym dzieciom charakter zajęć z baletu i tańca, na które zapraszamy już od września.

Koncert jubileuszowy chóru Cantantes Angelicus

Koncert jubileuszowy chóru Cantantes Angelicus

Chór Cantantes Angelicus z Rabki-Zdroju zaprasza na Koncert Jubileuszowy "Podróż muzyczna" z okazji 5-lecia działalności. Odbędzie się on w piątek 15 czerwca w kościele św. Teresy od Dzieciątka Jezus (początek godz. 19.30). Wystąpią: chór Cantantes Angelicus pod dyrekcją Kingi Brandys-Wójciak, Sylwia Olszyńska - sopran, Wiktoria Zawistowska - mezzosopran, Wojciech Inglot - fortepian, instrumenty perkusyjne, Miriam Wójciak - fortepian i Magdalena Wójciak - altówka. Patronat honorowy nad koncertem objęła burmistrz Rabki-Zdroju Ewa Przybyło.