3Komunikat Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2019 rok

Wydarzenia w dniu: 12 styczeń 2019

Finał WOŚP w Rabce-Zdroju

2019-01-12 do 2019-01-13

Finał WOŚP w Rabce-Zdroju

"Pomaganie jest dziecinnie proste" - to hasło tegorocznego, 27 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się również w Rabce-Zdroju. Jego organizatorzy przygotowali dwudniowy program, na który składają się koncerty, turnieje, zabawy, występy, licytacje, pokazy i warsztaty. Na finał, 13 stycznia o godz. 20, na deptaku koło kawiarni "Zdrojowej" zabłyśnie tradycyjne "Światełko do nieba". Dodajmy, iż przez dwa weekendowe dni na ulicach Rabki-Zdroju i okolicznych miejscowości można będzie spotkać wolontariuszy z puszkami, którzy będą zbierać pieniądze na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Szczegółowy program na plakacie.