3Komunikat Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2019 rok

Wydarzenia w dniu: 31 styczeń 2019

Filmowe ferie w kinie „Śnieżka”

2019-01-16 do 2019-02-08

Filmowe ferie w kinie „Śnieżka”

Kino "Śnieżka" w Rabce-Zdroju zaprasza najmłodszych widzów na filmowe ferie w kinie. W dniach od 14 stycznia do 8 lutego 2019 r. będą wyświetlane dodatkowe specjalne seanse z przebojami filmowymi dla najmłodszych m.in.: „Ralph Demolka w internecie”, „Sekretny świat kotów”,  „Chłopiec z burzy”, „Asteriks i Obelisk. Tajemnica magicznego wywaru”.

Z repertuarem kina można zapoznać się na stronie http://www.kino.rabka.pl/

Zapraszamy również do śledzenia Fan Page`a kina „Śnieżka”: https://www.facebook.com/kinosniezka

XXVI Serduszkowy Wiersz

2019-01-31 do 2019-01-31

XXVI Serduszkowy Wiersz

Miejska Biblioteka Publiczna w Rabce-Zdroju serdecznie zaprasza do udziału w XXVI Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim "Serduszkowy Wiersz".  Konkurs odbywa się z okazji „Walentynek” - Święta Zakochanych, w dwóch kategoriach wiekowych: I – dzieci i młodzież do lat 15;    II – młodzież/powyżej 15 lat/ i dorośli.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie na adres organizatorów, maksymalnie trzech  utworów poetyckich w dwóch egzemplarzach opatrzonych godłem, w terminie do dnia 31 stycznia 2019 r. Do utworów konkursowych należy dołączyć dane osobowe /imię, nazwisko, rok urodzenia, adres zamieszkania, telefon/ wraz z podpisanym oświadczeniem o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie  z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), publ. Dz. Urz. UE L Nr 119, s. 1 w celach „ Konkursu Serduszkowy Wiersz”. Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku (Dz. U. z dnia 24 maja 2018 roku, poz. 1000.)

Oceny prac dokona jury powołane przez organizatora. W każdej z kategorii zostaną przyznane nagrody oraz wyróżnienia /nagrody rzeczowe – upominki walentynkowe/, wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy. Przystępując do Konkursu uczestnik wyraża zgodę na bezpłatną publikację utworów.

O rozstrzygnięciu konkursu, odczytaniu protokołu,  wręczeniu nagród i  spotkaniu autorskim z Jurorem w Miejskiej Bibliotece Publicznej poinformujemy w późniejszym terminie.

Szczegółowych informacji udziela Miejska Biblioteka Publiczna ul. Orkana 27 34-700 Rabka-Zdrój,  Tel./fax – 0-18/2677449   www.biblioteka.rabka.pl

1. Organizatorami Konkursu jest: Miejska Biblioteka Publiczna w Rabce-Zdroju
  2. Konkurs odbywa się z okazji „Walentynek” - Święta Zakochanych.
  3. Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych:

I – dzieci i młodzież do lat 15

II – młodzież/powyżej 15 lat/ i dorośli

1. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest nadesłanie do dnia 31 stycznia 2019 r.

na adres organizatora, maksymalnie trzech

utworów poetyckich w dwóch egzemplarzach, opatrzonych godłem.

1. Do utworów konkursowych należy dołączyć dane osobowe

/imię, nazwisko, rok urodzenia, adres zamieszkania, telefon/

wraz z podpisanym oświadczeniem o następującej treści:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia  2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), publ. Dz. Urz. UE L Nr 119, s. 1 w celach „ Konkursu Serduszkowy Wiersz”.Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku (Dz. U. z dnia 24 maja 2018 roku, poz. 1000.)

1. Oceny prac dokona jury powołane przez organizatora.
  2. W każdej z kategorii zostaną przyznane nagrody oraz wyróżnienia

/nagrody rzeczowe - upominki walentynkowe oraz dyplomy/

1. O rozstrzygnięciu konkursu, odczytaniu protokołu,  wręczeniu

nagród i  spotkaniu autorskim z Jurorem w Miejskiej Bibliotece Publicznej

poinformujemy w późniejszym terminie.

1. Przystępując do Konkursu uczestnik wyraża zgodę na bezpłatną

publikację utworów.

1. Szczegółowych informacji udziela:

Miejska Biblioteka Publiczna ul. Orkana 27 34-700 Rabka-Zdrój

Tel./fax – 0-18/2677449