2Na terenie Gminy Rabka-Zdrój powołano pogotowie przeciwpowodziowe! Straż Miejska prowadzi całodobowy dyżur telefoniczny. Potrzebę pomocy i konieczność interwencji w związku z zagrożeniem wodą można zgłaszać pod numerem telefonu 18 26 79 2633Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2019 rok3Wniosek do sporządzanego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - pobierz2OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 91 - Intensywne opady deszczu z burzami!

Wydarzenia w dniu: 16 maj 2019

Spotkanie z autorką bajek

2019-05-16 do 2019-05-16

Spotkanie z autorką bajek

Miejska Biblioteka Publiczna w Rabce-Zdroju zaprasza 16 maja na spotkanie z autorką książek dla dzieci. Tego dnia w budynku Dworca Kolejowego przy ulicy Orkana gościć będzie Elżbieta Bednarczyk, autorka wierszowanych bajek dla dzieci "Kłótnia w tornistrze", "Nocne rozmowy" czy "Chciwy niedźwiadek". Spotkania z nią rozpoczynać się będą o godz. 8.30, 9.45 i 11.00. Obowiązują wcześniejsze zapisy. Wstęp wolny.