3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2019 rok

Wydarzenia w dniu: 15 czerwiec 2019

Turniej Piłki Nożnej o Puchar KS Wierchy (Turniej przeniesiony na nowy termin)

2019-06-15 do 2019-06-15

Turniej Piłki Nożnej o Puchar KS Wierchy

UWAGA ! WAŻNA INFORMACJA ORGANIZACYJNA

W związku z Walnym Zgromadzeniem Klubu Sportowego Wierchy i sprawami organizacyjnymi Turniej Piłkarski o Puchar "KS Wierchy" został przeniesiony na nowy termin. Planowany termin rozegrania turnieju to 17/18 sierpnia 2019 r.

Akademia Piłkarska Wierchy zaprasza na Turniej, który rozegrany zostanie w dniach 15-16 czerwca na stadionie przy ul. Jana Pawła II. Rywalizować będą między sobą drużyny z roczników 2007, 2008 i 2010.

Podczas imprezy odbędą się Dni Talentu Akademii Mistrzów Cracovia.

Szczegóły na plakatach.

Piękna i Bestia w amfiteatrze

2019-06-15 do 2019-06-15

Piękna i Bestia w amfiteatrze

Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do oglądania występów dzieci przygotowanych dla rodziców. Ale jak często można oglądać teatrzyk rodziców przygotowany specjalnie dla dzieci? Można - w przedszkolu w Chabówce to już tradycja. Rodzice co roku stają na wysokości zadania i przygotowują dla swych pociech bajkę niespodziankę z okazji Dnia Dziecka. Na zakończenie pierwszego dnia Karpackiego Festiwalu Dziecięcych Zespołów Regionalnych w Rabce-Zdroju, rodzice dzieci z przedszkola w Chabówce przedstawią w sobotę 15 czerwca o godz. 19.30 w amfiteatrze spektakl na podstawie francuskiej baśni ludowej "Piękna i Bestia".